Babuška Agafia

Porovnať výrobok (0)
sale
Babuška Agafia  ARKTICKÁ MORUŠA  šam...

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia ARKTICKÁ MORUŠA šam...

4,20€ 2,60€ -38%

Babuška Agafia - ARKTICKÁ MORUŠA - šampón na hydratáciu a obnovu vlasov Šampón z morušky založený na šťave z lesných plodov účinne obnovuje poškodené vlasy, dokonale hydratuje, zjemňuje a uhladzuje. Mydlový koreň jemne čistí vlasy a pokožku hlavy ..

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia BORIEVKA šampón prot...

3,18€

Babuška Agafia - BORIEVKA - šampón proti vypadávaniu vlasov Šampón z borievky revitalizuje vlasy a pokožku hlavy pomocou liečivých prírodných zložiek a vitamínov.  Posilňuje korienky a zabraňuje vypadávaniu vlasov. Vďaka svojmu jedinečnému zložen..

sale
Babuška Agafia  LIMONNIK  šampón vita...

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia LIMONNIK šampón vita...

3,80€ 2,60€ -32%

Babuška Agafia - LIMONNIK - šampón vitamínová sviežosť a lesk. Šampón vitamínová sviežosť a lesk založený na šťave z bobúľ lesného  ovocia a citrónovej trávy Limonnik dokonale zjemňuje pokožku hlavy.  Dodáva vlasom vitalitu, sviežosť a prirodzený ..

sale
Babuška Agafia  Morušový krém na ruk...

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia Morušový krém na ruk...

3,80€ 2,60€ -32%

Babuška Agafia - moruškový krém na ruky výživný a zvlhčujúci Krém má silný nutričný účinok, nasýti pokožku základnými živinami, stimuluje bunkovú obnovu, vyhladzuje a zjemňuje pokožku. Výťažok z divokej arktickej maliny a morušky bohatý na antioxi..

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia Pleťová maska očisť...

3,48€

Babuška Agafia očisťujúca pleťová maska s modrým ílom Aktívna maska na základe modrého ílu účinne čistí pleť tváre, sťahuje póry, obnovuje prirodzený vzhľad pokožky. Prírodné zložky poskytujú pokožke výživu a hydratáciu. Je ideálna pre mastnú a zm..

sale
Babuška Agafia Arktická moruša balzam...

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia Arktická moruša balzam...

4,20€ 2,60€ -38%

 Arktická moruša balzam- hydratácia vlasov Balzam na hydratáciu a obnovu vlasov Balzam z morušky založený na šťave z lesných plodov má silný hydratačný účinok,  obnovuje poškodené vlasy. Dodáva im vitalitu a oslnivý lesk. Brusnicový olej vyživu..

sale
Babuška Agafia Borievka balzam proti vy...

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia Borievka balzam proti vy...

4,20€ 2,40€ -43%

Borievkový balzam proti vypadávaniu vlasov. Ak hľadáte prostriedok na liečenie vlasov, potom jeho riešenie ponúka známa značka „Recepty Babičky Agafi“.  Balzam je vyvinutý pomocou inovatívnych technológií.  Výrobok obsahuje sibírsky cédrový ol..

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia Borievka výživný kré...

3,90€

Borievka výživný krém na nohy s vitamínom E Je účinný liečivý prostriedok pre popraskané päty, vhodný aj na ruky. Tento výživný borievkový krém na nohy slávnej ruskej značky „Recepty babičky Agafie“  sa vyznačuje svojím prirodzeným zložením. Okrem..

Babuška Agafia

rating

Babuška Agafia Borievkový regeneračn...

4,10€

Borievkový regeneračný  krém  s vitamínom C  na ruky a nohy pomáha zbaviť sa bradavíc , mozoľom a kurieho oka. Vďaka krému je pokožka jemná a zvlhčená. Bobuľová šťava z borievky má protizápalové a antiseptické vlastnosti, hlboko vyživuje a regeneru..

Zobrazené 1 až 9 z 50 (6 stránok)