Natural Medicaments

rating

Aloe Vera gél 1000 ml

  • 10,00€

Aloe vera gél obsahuje 98,7% šťavy z aloe. Tá obsahuje množstvo látok, predovšetkým polysacharidov. Šťava z aloe podporuje normálny imunitný systém a prispieva k normálnej funkcii tráviaceho systému (podporuje normálnu prácu čriev). Šťava z Aloe j..

Aloe vera gél obsahuje 98,7% šťavy z aloe. Tá obsahuje množstvo látok, predovšetkým polysacharidov. Šťava z aloe podporuje normálny imunitný systém a prispieva k normálnej funkcii tráviaceho systému (podporuje normálnu prácu čriev).

Šťava z Aloe je vyrábaná zo starostlivo vyberaných, najčerstvejších, úplne dozretých listov aloe. Metóda používaná pri získavaní listov zaručuje úplné zachovanie všetkých najlepších vlastností čerstvo vylisovanej šťavy. Dôkladný zber listov aloe, lisovanie životodarnej šťavy iba zo samotnej vzácnej dužiny bez kôry a použitie patentovanej metódy zberu garantuje uchovanie najvyšších parametrov produktu - všetkých unikátnych bioaktívnych vlastností čerstvej šťavy vrátane všetkých najcennejších blahodarne účinkujúcich zložiek.

Šťava z Aloe vylisovaná z dužiny môže byť používaná ľubovoľne dlho, podľa potreby organizmu. Aloe obsahuje množstvo látok, ktoré prispievajú k normálnemu imunitnému systému človeka. Medzi nimi vyniká najmä acemanan a glykozidická zlúčenina aloeride. V prípade kontaktu makrofágov (bunky požierajúce bacily), lymfocitov T (bunky intoxikujúce bacily) a lymfocitov B (bunky vytvárajúce špeciálne protilátky) s vyššie uvedenými látkami vzrastá niekoľkonásobne ich efekt.

Aloe tiež predstavuje dôležitú zložku hydratačných, regeneračných a výživných krémov a masiek, mydiel, šampónov a vlasových balzamov. Skutočne kvalitná kozmetika musí obsahovať minimálne 20 % zložiek z Aloe. Maximálna denná dávka (50 ml) obsahuje 49,75 ml čistej šťavy z Aloe.

Aloe vera

  • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
  • antioxidant
  • Normálny stav pokožky
  • Napätie - únava
  • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
  • Normálna hladina cukru v krvi
  • (Pred) menštruačné & komfort

Zloženie

Šťava z aloe - 98,7%, regulátor kyslosti, kyselina askorbová, zahusťovadlo: xantánová guma, aroma : hroznovej, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný, sladidlo: sukralóza.

Prídavné látky

Xanthan (zahusťovadlo), kyselina L-askorbová (regulátor kyslosti), benzoan sodný, sorbát draselný (konzervačné látky).

Dávkovanie

Užívajte 50 ml (5 polievkových lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred užitím odporúčame rozriediť vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1: 1. Šťavu môžeme užívať aj neriedenú, Aloe vera gél má naozaj dobrú chuť.

Balenie

1000 ml - dávka na 20 dní

Upozornenie

Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené deťom do 12 rokov. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Výrobok je vhodný pre vegánov a vegetariánov a vegánov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu a zachovanie dobrej kondície.

 

parametre
Krajina pôvodu ČR

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!