Allnature

Porovnať výrobok (0)
sale
Allnature Chia BIO semienka 100g

Allnature

rating

Allnature Chia BIO semienka 100g

2,40€ 1,20€ -50%

Semienka chia sú superpotraviny, ktoré sú vhodným doplnkom stravy plným vitamínov a minerálov a pre svoju schopnosť viazať vodu. Zloženie Semená šalvie hispánskej. Dávkovanie 2 - 3 lyžice semienok chia denne zaistia dostatočné množstvo vi..

Allnature

rating

Allnature Chia semienka 200g

3,00€

Semienka chia z rastliny Šalvie hispánskej pochádzajú z horských oblastí Strednej Ameriky. Oceňujú ich najmä športovci, vegetariáni, vegáni a ľudí s redukčnou diétou. Chia semienka obsahujú vlákninu, kvalitné sacharidy, proteíny a tuky, z ktorých..

Allnature

rating

Allnature Datle vykôstkované 500 g

3,80€

Vykôstkované datle sú zdravým a veľmi chutným ovocím. Sú dôležitým prírodným zdrojom vitamínov A a B a minerálov ako draslík, železo, meď a chlór. Datle sú tiež skvelým pomocníkom pre rýchle doplnenie energie. Obsahujú väčšie množstvo aminokyseliny t..

sale
Allnature Datľový sirup BIO 350 g

Allnature

rating

Allnature Datľový sirup BIO 350 g

5,80€ 2,90€ -50%

Datľový sirup je s výraznou chuťou a vôňou. Je výborný pre sladenie všetkého druhu. S datľovými sirupom môžete zdravo maškrtiť. Neobsahuje konzervanty, ani umelé farbivá. Je 100% bio. Obsahuje draslík a vápnik. Nie je tak kalorický ako cukor. Zlož..

Allnature

rating

Allnature Echinacea vňať 50 g

2,85€

Echinacea vňať, známa tiež ako echinacea, významne posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému a podporuje aj normálnu funkciu močových ciest. Má antioxidačné vlastnosti. Echinacea purpurová (Ec..

sale
Allnature Goji sušené plody  100g

Allnature

rating

Allnature Goji sušené plody 100g

3,60€ 1,80€ -50%

Sušené plody Goji kustovnice čínskej obsahujú 18 druhov aminokyselín a až 21 stopových prvkov (napr. Vápnik, meď, železo, zinok, selén a fosfor). Plody Goji rastú v himalájskych podhorí, kde sú považované za symbol zdravia, pohody, sily, krásy, vytrv..

Allnature

rating

Allnature Goji v bielej čokoláde 100g

2,70€

Kustovnica čínska (goji) je vďaka svojmu vysokému obsahu vitamínu C a karotenoidov známym antioxidantom. Goji v bielej čokoláde je tu pre každého, kto má chuť na niečo sladké a zároveň dbá na svoje zdravie. Zloženie biela čokoláda 67% (cukor..

Allnature

rating

Allnature Goji v mliečnej čokoláde so...

2,60€

Kustovnica čínska (goji) je vďaka svojmu vysokému obsahu vitamínu C a karotenoidov známym antioxidantom. Goji v mliečnej čokoláde so škoricou je tu pre každého, kto má chuť na niečo sladké a zároveň dbá na svoje zdravie. Škorica prispieva k normál..

Allnature

rating

Allnature Harmanček kvet 35 g

2,60€

Harmanček kvet je pre svoje univerzálne účinky hojne využívaný v kozmetike, aromaterapiu, homeopatiu aj liečiteľstve. Harmanček má charakteristickú vôňu. Podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému, posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a ..

Zobrazené 1 až 9 z 57 (7 stránok)